Strefa Wellness

Chudnij na leżąco lub siedząco – w Strefie Wellness właśnie w taki sposób zredukujesz zbędne kilogramy i cellulit. Z pomocą podczerwieni, fal radiowych i innych nieinwazyjnych technologii w przyjemny sposób pozbędziesz się pomarańczowej skórki oraz oczyścisz organizm ze zbędnych toksyn.

Limfodrenaż

Odchudzanie na leżąco

Limfodrenaż zapewnia intensywny i efektywny drenaż limfatyczny stóp, nóg, podbrzusza, pośladków oraz ramion. Urządzenie wykonuje masaż uciskowy, który pobudza układ limfatyczny do szybszego oczyszczania organizmu z toksyn Przyczynia się do zmniejszenia opuchlizny oraz obrzmienia kończyn.. W rezultacie dzięki limfodrenażowi skutecznie odprężymy ciało i umysł, pozbędziemy się kilogramów, usuniemy zalegającą w kończynach wodę i ujędrnimy oraz wygładzimy skórę

Limfodrenaż

Elektrostymulacja z IR

Elektrostymulacja z IR

Redukcja obwodów z modelowaniem sylwetki

Działanie elektrostymulacji polega na wysyłaniu impulsów elektrycznych do organizmu człowieka, doprowadzając do skurczu określonego mięśnia lub grupy mięśni. Urządzenie posiada wszystkie zalety wersji podstawowej, które są wzbogacone o promieniowanie IR. Ich działanie dodatkowo wspomaga modelowanie i wyszczuplanie sylwetki. Dzięki emitowanemu ciepłu zabieg jest przyjemniejszy. Elektrostymulacja jest świetną alternatywą dla ćwiczeń fizycznych w przypadku schorzeń, które uniemożliwią wykonywania ich w tradycyjnej formie.

Elektrostymulacja

Spalanie tłuszczu przez impulsy elektryczne

Elektrostymulacja polega na wysyłaniu impulsów elektrycznych do organizmu człowieka, doprowadzając do skurczu określonego mięśnia lub grupy mięśni. Każdy skurcz wiąże się ze spalaniem tkanki tłuszczowej. Elektrostymulacja wpływa na modelowanie sylwetki oraz wyrzeźbienie mięśni – półgodzinna stymulacja odpowiada kilkugodzinnemu wysiłkowi. Urządzenie wzmacnia i napręża mięśnie we wszystkich warstwach, łagodzi napięcie i ból, stymuluje rozkład tłuszczu, zwiększa metabolizm, przyspiesza oczyszczanie, usprawnia procesy odżywcze oraz wzmaga produkcję kolagenu.

Elektrostymulacja

Sauna Infrared

Sauna Infrared

Rozgrzewająca sauna z podczerwienią

Działanie Sauny Infrared związane jest z promieniowaniem podczerwonym i wytwarzaną przez nie energią cieplną, która ogrzewa ciało i wywołuje pożądane efekty bez konieczności osiągania bardzo wysokich temperatur. Długość fal podczerwonych skutecznie przenika przez skórę i ogrzewa cały organizm. Prócz ogrzewania, promienie te wspomagają prawidłowe funkcjonowanie ciała na poziomie komórkowym – wpływają na przyspieszenie metabolizmu, wydalanie toksyn z organizmu oraz lepsze samopoczucie.

Sauna Karbonowa

Kołdra wyszczuplająca sylwetkę

Wspomaga proces odchudzania, przyczyniając się do redukcji tkanki tłuszczowej. Wpływa na zwiększenie wydzielania potu, co jest niezwykle pomocne przy procesie wydalania toksyn oraz metali ciężkich z organizmu. Zmniejsza także napięcie mięśniowe oraz bóle stawów, przyśpieszając również ich regeneracje po wysiłku. Poprawia jędrność i gładkość skóry. Ponadto, pobudza i przyspiesza metabolizm.

Sauna Karbonowa

Sauna Karbonowa

Sunny Studio

Sunny Studio

Sunny Studio

Szybka i bezpieczna opalenizna

Opalanie natryskowe w Studio Figura to zdrowa i bezpieczna metoda na szybkie osiągnięcie rewelacyjnego wyglądu. Idealny zabieg przed imprezami okolicznościowymi jak wesele – efekt równomiernej i naturalnej opalenizny. W naszym gabinecie do zabiegu wykorzystujemy tylko olejki na bazie naturalnych składników. Super alternatywa również dla osób o jasnej karnacji, ze skłonnościami do podrażnień i poparzeń, niemogących korzystać ze zwykłego opalania UV. Opalanie natryskowe wybierają również Klientki będące w ciąży.

Body Wrapping

Rozgrzewające modelowanie całego ciała

Prosty i skuteczny zabieg wyszczuplający, którego zadaniem jest silne ujędrnienie skóry. Body Wrapping umożliwia spalanie tkanki tłuszczowej i uzyskanie szczupłej sylwetki. Do zabiegu wykorzystujemy tylko najwyższej jakości, naturalne kosmetyki o działaniu modelującym, ujędrniającym i antycellulitowym.

Body Wrapping

Body Wrapping