Strefa Fitness

Modelowanie sylwetki nigdy nie było takie proste! Strefa Fitness to innowacyjne rozwiązanie, którego nie znajdziesz w siłowniach. Komfort ćwiczeń zapewnia szereg najnowocześniejszych urządzeń i sztab specjalistów, pod których okiem zrzucisz nadprogramowe kilogramy nawet 4-krotnie szybciej, niż podczas tradycyjnego treningu.

Roll Shaper

Odchudzanie przez masaż

Roll Shaper to prawdziwy pogromca cellulitu, który pokochały kobiety na całym świecie. Odprężający masaż, który doświadczysz, korzystając z urządzenia, nie tylko doda Ci energii, ale przede wszystkim pozwoli pożegnać się z zalegającym tłuszczem i wodą z powierzchni całego ciała. Pobudzony do wytwarzania płynów limfatycznych organizm, w mgnieniu oka pozbędzie się zalegających w nim toksyn. Wystarczy krótka sesja na rolce, żeby rozluźnić mięśnie i wygładzić skórę. Już po 5 masażach możesz zauważyć efekt działania urządzenia.

Roll Shaper

Swan Infra Shaper Classic

Swan Infra Shaper Classic

Terapia kolagenowa światłem podczerwonym

Łączy w sobie IV unikalne komponenty takie jak: eliptyk skrętny (uaktywniający wszystkie partie mięśni), kolagenową terapię światłem (regenerująca skórę), system ujemnej jonizacji powietrza oraz promieniowanie podczerwone (głęboka odbudowa włókien kolagenowych). Dzięki temu ćwiczeniu pozbędziemy się cellulitu, dogłębnie odżywimy skórę, wymodelujemy sylwetkę oraz podniesiemy wydolność organizmu.

Vacu Shaper Classic

Selektywne spalanie tkanki tłuszczowej

Urządzenie przeznaczone do selektywnego spalania tkanki tłuszczowej dolnych partii ciała bez utraty objętości biustu. Urządzenie kapsułowe usprawnia przepływ limfy, dzięki czemu szybciej oczyszczamy organizm z toksyn. W wyniku ćwiczeń na klasycznym Vacu, tkanka tłuszczowa spalana jest czterokrotnie szybciej niż podczas treningów na zwykłej bieżni.

Vacu Shaper Classic

Rower Poziomy

Rower Poziomy

Trening bez obciążenia pleców

Przeznaczony do wykonywania treningów cardio, interwałowych, wydolnościowych, a także wzmacniających. Jest świetną alternatywą dla klientek, które ze względu na zaawansowaną otyłość nie mogą wykonywać treningów na obudowanych stacjach treningowych (których maksymalne obciążenie wynosi 90 kg). Korzystanie z Body Speed skutecznie odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa i stawy kolanowe. Urządzenie doskonale sprawdza się także dla osób starszych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej, np. w wyniku kontuzji.

Tulip Thermo Climber

Twój pierwszy stopień do szczupłej sylwetki

Technologia tego urządzenia opiera się na intensywnej pracy mięśni w zmiennym środowisku (ciepłym i zimnym). Dzięki połączeniu aktywności w warunkach otwartej mikrosfery osiągamy spektakularny efekt treningowy: ekstremalne wyszczuplanie, modelowanie całej sylwetki oraz ujędrnienie ud, pośladków i brzucha.

Tulip Thermo Climber

EMS

EMS

Intensywniejszy, efektywniejszy i krótszy trening

Trening EMS to ćwiczenia fizyczne wykonywane przy użyciu nowoczesnej technologii elektrostymulacji mięśniowej. Taki trening polega na podłączeniu osoby ćwiczącej do specjalnie skonstruowanego stroju, wyposażonego w elektrody, które pozwalają na pracę kilku grup mięśniowych w jednym czasie. Umożliwia to wykonanie intensywnego treningu w krótkim czasie. Urządzenie dopasowuje się do ciała, co daje osobie ćwiczącej pełną swobodę ruchów i zapewnia komfort.